Microblading
Microblading is een handmatige vaardigheid van semipermanente make-up. We voeren deze behandeling uit na een consult van 15 minuten waarin we uitleggen hoe de procedure werkt, wat je kunt verwachten na de procedure en details over de nazorg. Tijdens de behandeling wordt pigment aangebracht in het oppervlak van de lederhuid met behulp van gesteriliseerde instrumenten. De pigmentkleur wordt zo gekozen dat deze overeenkomt met de natuurlijke haarkleur. Na genezing kan de kleur verschillende tinten lichter worden dan de natuurlijke haarkleur.
Cliënten met minder wenkbrauwhaartjes wordt aangeraden te kiezen voor de ‘Shading’ techniek in combinatie met Microblading om een voller en natuurlijker wenkbrauweffect te creëren.
Microblading – €400 | Microblading met Shading– €450Kleurcorrectie oude PMU elders gedaan – €60 extra
Bijwerken binnen 6 weken – €50 | Bijwerken na 6 weken – €85 | Bijwerken na 3 maanden – €95 | Bijwerken na 6 maanden – €120 | Bijwerken na 12 maanden – €195 | Bijwerken na 24 maanden – €295
Powder Brows
Het tekenen van wenkbrauwen is voor de meeste vrouwen een van de meest tijdrovende onderdelen van hun dagelijkse make-up routine. Wakker worden met perfect gevormde wenkbrauwen die eruit zien alsof je ze met poeder hebt opgevuld, dat is wat deze techniek je biedt. Met een handmatige arceerstift wordt alleen pigment in de huid gebracht op de plekken zonder haartjes om zo een vol wenkbrauweffect te creëren. Als de wenkbrauwen te dun zijn, adviseren we om te kiezen voor de Microblading techniek voor een natuurlijker resultaat.
Powder Brows– €375 | Kleurcorrectie oude PMU elders gedaan– €110extra
Bijwerken na 6 weken – €50 | Bijwerken na 3 maanden – €75 | Bijwerken na 6 maanden – €95 | Bijwerken na 12 maanden – €172 | Bijwerken na 24 maanden – €295
Infralash
Een infralash is de meest subtiele semi-permanente make-up techniek voor de ogen. Een vakkundig aangebrachte Infralash is de perfecte oplossing voor dikkere, donkerdere wimpers en meer gedefinieerde ogen en geeft je een make-up resultaat dat goed blijft zitten en niet elke avond verwijderd hoeft te worden.
Deze semi-permanente eyeliner is bestand tegen zwemmen, douchen en sporten en zorgt dag in dag uit voor een natuurlijke, mooie oogopslag zonder de tijd en het gedoe van veelvuldig aanbrengen.
Bovenste ooglid– €295| onderste ooglid – €200 | Bovenste & onderste oogleden – €450 | kleurcorrectie Infralash elders gedaan – €110 extra
Touch-up na 12 maanden Boven- of onderooglid – €149 | Touch-up na 24 maanden Boven- & onderooglid – €295
Lip Blushing
Laten we eerlijk zijn, wie houdt er van lippenstift? Ik haat lippenstift met passie!
We hebben persoonlijk onze unieke “Gloss It Up” permanente lip blush behandeling ontwikkeld die gebruik maakt van onze kenmerkende techniek om de lippen te doordrenken met een volle blos van prachtige kleur, de vorm corrigeert en volheid, volume en definitie toevoegt.
Lip Blushing laat het stralen- €329 | Lip Blushing Volledig Lipstick Effect – €400Kleurcorrectie Lip Blushing elders gedaan – €110extra
Bijwerken na 12 maanden – €192 | Bijwerken na 24 maanden – €295
Hoofdhuid Microblading & Pigmentatie
Haaruitval bij vrouwen heeft verschillende oorzaken. Sommige aandoeningen zijn tijdelijk, zoals haaruitval na de bevalling, andere aandoeningen zijn niet zo tijdelijk. Micropigmentatie van de hoofdhuid is een geavanceerde en eigentijdse esthetische procedure die de visuele schade van haaruitval camoufleert. Het is een niet-invasieve behandeling voor vrouwen die last hebben van haaruitval. Het werkt met gespecialiseerde pigmenten en een machine die is uitgerust met een micronaald. De technicus gebruikt deze machine om het pigment in een reeks kleine puntjes te implanteren, die imitatie haarzakjes voorstellen in de bestaande haarlijn. Het resultaat, in het geval van diffuse uitdunning, is een schaduw die onder de haarlijn zit en de natuurlijke haarkleur en zichtbare hoofdhuid vermengt.
Complete haarlijnserie van 4 behandelingen– €1500| Complete haarlijn Pixels en Microblading serie van 4 behandelingen- €2400
Bijwerken na 12 maanden – €429 | Bijwerken na 24 maanden – €932

